Fundacja "Eko - Źródła"

Nasz KRS: 0000841577

Numer konta do wpłat darowizny na fundację:

Nest Bank

68 1870 1045 2078 1069 7545 0001

Fundacja “Eko-Źródła” powstała przy firmie Eko-Źródła. Potrzeba założenia wyniknęła z chęci pomocy naszym klientom.

To właśnie Oni byli motorem napędowym naszych działań przy tworzeniu Fundacji “Eko-Źródła”.
Pytania jakie zadawali oraz brak rzetelnej wiedzy, wynikający z natłoku informacji jaki spada często na inwestora, który pod presją czasu musi podejmować decyzje związane z kolejnymi etapami budowy, często czyni go zagubionym, nieraz zrezygnowanym w poszukiwaniu najlepszej formy energetyki dla swojego domu.

Przecież … WSZYSCY możemy dbać o środowisko o ekologię, o CZYSTE POWIETRZE. Niezbędna jest do tego wiedza jak w codziennym tempie życia, wdrożyć działania, które będą się przyczyniały do poprawy naszego środowiska, w którym żyjemy.
Jak wspomnieliśmy na początku, w odpowiedzi dla naszych klientów, Fundacja “Eko-Źródła” ma na celu dzielić się niezbędną wiedzą, by każdy posiadacz domu czynił go KOMFORTOWYM, EKONOMICZNYM i co najważniejsze NIEZALEŻNYM ENERGETYCZNIE. Oczywiście spełniając przy tym wszystkie wytyczne, niezbędne do poprawy ŚRODOWISKA W KTÓRYM ŻYJEMY. Chcemy tą wiedza dzielić się nie tylko z naszymi klientami ale WSZYSTKIMI, którzy stawiają sobie za cel CZYSTE POWIETRZE. Szacunek do przyrody, pasja, którą kierujemy się w działaniu nie pozwala nam zapomnieć o najmłodszych uczestnikach naszej planety. Dzieci bowiem mimo epoki smartfonów wiele czasu spędzają na powietrzu.
Stąd jako fundacja EKO-źródła chcemy docierać z naszą wiedzą do placówek oświatowych i publicznych aby proponować tam rozwiązania, które na długie lata pozostawią naszą Ziemię czystą dla następnych pokoleń.