Zastanawiasz się,
jak to właściwie działa?
Zobacz
z czego składa się instalacja
ile szacunkowo energii wyprodukuje
Witamy w serwisie
EKO
-źródła.pl
Witamy w serwisie
EKO
-źródła.pl
ŹRÓDŁA TO
POCZĄTEK
POCZĄTEK NOWEJ DROGI
Nowoczesne technologie
Ekologia i dbanie o planetę
Komfort Twego Azylu
Ekonomiczne, oszczędne rozwiązania
Niezależność energetyczna
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Oblicz koszt oraz sprawdź parametry systemu fotowoltaicznego

Zastanawiasz się, ile może kosztować fotowoltaika? Jaką powierzchnię dachu musisz wygospodarować pod moduły PV? Ile zaoszczędzisz na rachunkach za prąd?
Pomożemy Ci!

Poniżej udostępniamy prosty kalkulator kosztów. Wyliczone dane maja charakter szacunkowy, ale potrafią zobrazować istotę przedsięwzięcia. Konkretną wycenę oraz parametry przedstawimy Ci po kontakcie z nami. Kalkulator wyposażony jest w formularz kontaktowy. Z chęcią wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na Twoje pytania. Wspólnie zastanowimy się w jaki sposób efektywnie obniżyć koszty energii elektrycznej Twojego gospodarstwa domowego – zaprojektujemy system instalacji fotowoltaicznej “skrojony” pod Twoje potrzeby i uwarunkowania.

Jak działa kalkulator?

To proste! Przy pomocy suwaka określasz Twoje obecne, miesięczne koszty energii elektrycznej. To wszystko! Zapraszamy do skorzystania z tej wygodnej formy symulacji kosztów instalacji i parametrów systemu paneli fotowoltaicznych. :-)

250

(0 )

Nie zapominaj o dotacjach na fotowoltaikę!

Przyjdź do nas, a uzyskasz satysfakcjonujące finansowanie: raty z korzystnym oprocentowaniem, dotacje na OZE!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu kontaktu i przedstawienia oferty przez EKO-ŹRÓDŁA.PL oraz podmioty przetwarzające.